Moje panička

Moji kamarádi

Fotoalbum

O.E.S.

Bobíci ve světě

Zpět

 

Aurore Old English Sheepdog

 

     

Ahoj, jsem fenka Bobtaila Aurorka z Velkých Bílovic a zdravím všechny milovníky psů!

Jmenuji se Aurore ze Starého Hradiště a narodila jsem se 30.11.1998.

Domů mne moji páni přivezli 19.1.1999 a hned bylo veselo. Byla jsem ještě docela malé štěně, které se neumělo moc chovat, takže první týdny to bylo samé utírání loužiček a učení se chodit na noviny. Někdy se mi to povedlo, za což jsem byla chválena, ale někdy také ne, no a to potom musela ihned nastoupit úklidová četa, aby dala vše do pořádku.

Do prvního jarního dne mi páníčci vybudovali voliéru, kde mám své pohodlí, ale nechce se mi tam být sama. Neustále se dožaduji návratu mezi svoji smečku, tedy mé páníčky. Jsem totiž hodně společenská a stačí mi, že můžu být s nimi v bytě, a i když si jdu za chvíli lehnout na balkón, tak se cítím spokojeně, protože je mám na dosah.

Po mém tříměsíčním působení v bytě se musely vyměnit tři koberce a vymalovat pokojík a chodba, kde jsem se podepsala svými drápky, když jsem se snažila sama si otevírat dveře.

Nejraděj si hraju s láhvemi od Dobré vody, ale ještě raději jsem, když slyším zvonek a přichází nějaká návštěva. To potom nastane malá smršť, když se začnu s každým vroucně vítat. Začínám vyskakováním a snahou olíznout dotyčnému nos, potom následuje tanec v podobě motání se dokolečka a takové zvláštní pofňukávání, jako kdybych žalovala. Tak za pět minut mne to přejde a jdu si opět lehnout na balkón. Když se ale návštěva zdrží delší dobu, tak poté co jsem se prospala, opakuji celý ceremoniál od začátku, protože zapomenu, že jsem se už jednou vítala. Jinak moji páni říkají, že jsem velice chápavý tvor, kterému se musí člověk naučit porozumět. Dnes už jsem člen rodiny, který má svá práva a měl by mít i povinnosti, ale zatím mimo to, že musím jezdit na výstavy a snažit se udělat dojem na porotu, jich moc nemám.

Tady je moje psí rodina. Najdete mne tam?

Next Page Previous
Next 5 Index
Random

Zpět na úvodní stránku